Педагоги та діти закладу дошкільної освіти №20 шанують та поважають звичаї і обряди українського народу. Завершуючи цикл різдвяних свят у закладі, діти мали можливість переглянути казку "Різдвяна зустріч". Діти та перегоги щедрували, колядували, вітали зі святами.

Період свят зимово-календарного циклу закінчується святом Водохреща, яке супроводжується різними обрядовими діями, звичаями та повір’ями. Цього дня прийнято святити в церкві воду, яка на протязі року оберігає від різних негараздів. Йдучи до храму освячувати воду, ми хочемо, щоб не лише настрій у нас був святковий, але й посуд, в якому ми будемо нести воду, теж був красивий. Тому напередодні свята вихователі  групи «Бджілки»  провели майстер-клас для батьків своїх вихованців та групи «Малюк»  по оздобленню посуду. Адже вироби оформленні власними руками є більш оригінальними та неповторними.

 

«Радуйся, бо прийдуть до тебе три празники в гості», – закликає народна колядка. І справді, приводів для радості у цей час вдосталь – скрізь панує світла, весела, яскрава круговерть величальних пісень, запальних жартів та щедрих частувань. Хочеться, щоб це відчуття тривало якнайдовше.

 

Тому для дітей групи «Бджілки» стало традицією, щороку, вітати веселою колядою всіх вихованців та працівників закладу з цими світлими святами. Приємно, що діти серцем відчувають велич свята. Для них воно не далеке минуле українського народу, а сьогодення, наповнене високими почуттями, святковим настроєм.

 

У дитячому садку №20 відбулися новорічні ранки на яких діти зустрілися з казковими героями та отримали незабутні святкові враження.

Колектив, діти та батьки закладу дошкільної освіти №20 "Дзвіночок" дякують міському голові михайлу Сімашкевичу за солодкі подарунки для пільгових категорій дітей.

27 листопада молоді педагоги дитячого садка №20 взяли участь у міському конкурсі захисту проектів "Автограф фахівця - стіни, що говорять"

 В усі часи, в усі віки, в усіх народів на землі було найбільшою святістю, коли на столі лежав хліб. Тяжко він діставався людям, але був найдорожчим за все на світі, бо давав життя. Вихователями групи «Бджілки» було проведено свято «Хліб усьому голова». Діти поглибили знання у супроводі зворушливих пісень, віршів, танців, розігруванні сценок про значення хліба в житті української родини,  дізнавались про важку працю хлібороба, знайомились з народними традиціями, пов’язаними з бережливим ставленням до хліба та поважати працю трудівників поля. Глядачі занурились у пахощі запашного та смачного хліба. По завершенню свята всіх присутніх пригостили хлібом, щоб були ситі й здорові, веселі й щасливі, щоб в усі часи, в усі віки на українському столі, на білій вишитій скатертині лежала немов сонце, кругла паляниця.