Працівники дошкільного закладу №20 "Дзвіночок" взяли участь у флешмобі "Українська хустка". Був проведений майстер-клас із зав'язування хустки в різних регіонах України.

18-22 листопада у дошкільному закладі пройшов методичний тиждень. Усі педагоги показали високий професіоналізм, якісну підготовку дітей під час організованої діяльності на тему "Навчаємо економити змалку" та смарт-моб з батьками у молодших групах "Подаруй дитині казку", у середніх групах "Влаштуємо свято для дітей", у старших групах "Нестандартне спортивне обладнання для здорової дитини", "Розвивальна іграшка для дітей з ООП" у групах спеціального призначення для дітей з порушеннями мовлення.

Дякуємо батькам за активність та участь у спільній роботі.

В рамках методичного тижня "Навчаємо економити змалку" в групі спеціального призначення для дітей з порушеннями мовлення "Промінчик" (вихователі: Маліцька Н.І., Мозолевська О.В.) була проведена відкрита форма організованої діяльності з дітьми "Від зернятка до колобка" - економічна лялькова вистава за мотивами української народної казки "Колобок". Вихованці розширили свої знання з економічного виховання та отримали позитивні емоції.

10.09.2019 року відбулось методичне об’єднання вихователів молодших груп (керівник Івасечко О.Б.). Під час засідання обговорювались питання:

 

пріоритетні напрями та завдання організації  освітнього процесу в 2019/2020 навчальному році (Івасечко О.Б.); організація інклюзивної освіти в закладі дошкільної освіти (Шевеленко Т.А.); створення особистого простору дитини молодшого дошкільного віку (Калайда Н.Л.); кроки до партнерства з батьками (коло ідей).

 

Учасники методичного об’єднання оглянули виставку новинок методичної літератури, здійснили екскурсію по дитячому садку, висловили свої побажання щодо роботи методичного об’єднання в 2019/2020 навчальному році.