Графік Студійно-гурткової  роботи

 

 в дошкільному  навчальному закладі на 2019/2020 н.р.

 

 

Назва гуртка

Напрям роботи

Мета

Керівник

Кіль-кість дітей

Дні занять

Години занять

Програми, за якими працює гурток

«Домісолька»

Вокальний спів

Розвивати музично- вокальні здібності дітей з урахуванням їх музичних інтересів та можливостей, співочий голос відповідно до їх діапазону; формувати основні співочі вміння

Козак І.П.

10

11

Середа

 П’ятниця

15.30-16.00

Програма розвитку вокально-хорових здібностей дошкільників «Веселі нотки» (автор А.Веселовська, навчально-методичний посібник «Кроки до гармонії»)

«Дзвіноч-кові перлинки»

Хореографія

Сприяти індивідуальному становленню особистості дитини під впливом цінностей хореографічного мистецтва, формувати елементарні основи хореографічної культури

Шквар-ська Т.М.

16

21

Вівторок

Четвер

16.00-17.00

 

Програма з хореографії для дітей старшого дошкільного віку «Сонячні промінчики» (автор Л.Цятко)

«Кольорові долоньки»

Образотвор-че мистецтво

Розвивати образотворчі здібності, формувати технічні навички роботи з різними художніми матеріалами

Білополь-ська  М.Я.

10

Середа П’ятниця

15.30-16.30

Програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості» (автор Р.Борщ, Д.Самойлик)

«Пізнайко»

Англійська мова

Розвивати сприйняття англійської мови, аудіювання

Шершун Т.О.

12

27

Понеділок

Середа

 

 

 

16.00-17.00

 

 

 

Програма та методичні рекомендації «Англійська мова для дітей дошкільного віку» (автор І.Кулікова, Т.Шкваріна)

«Ферзь»

Шахи

Формувати вміння планувати власні дії, будувати тактику та стратегію своїх дій, тренувати уміння взаємодіяти з партнером, розвивати логічне мислення

Дубовий А.В.

12

Понеділок, четвер

15.00-17.00

Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи «Мудрі шахи» (автор В.Семизорова)

«Грація»

Художня гімнастика

Популяризація художньої гімнастики серед дошкільнят, Розвиток почуття такту і ритму, вміння гарно рухатись під музику та виконувати акробатичні елементи

Сінькевич І.Д.

12

11

Вівторок, четвер

16.00-17.00

Програма гуртка з художньої гімнастики»

«Грація»  (Укладач

Сінькевич І.Д.)

 

ПЕРЕЛІК  ДОДАТКОВИХ ОСВТНІХ ПОСЛУГ:

 

1.У  ІІ молодшій Б, середній Б та старшій Б групах надаються додаткові освітні послуги на основі використання особистісно орієнтованої програми для дітей 3-5 років та їх батьків “Крок за кроком”:

 -    робота у центрах діяльності:

 -   «Приготування Їжі»;

 -   «Природи і дослідів»;

 -   «Мистецької діяльності».

 -    з навчання англійської мови;

 

2. У ІІ молодшій  групі А:

 -   курс «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку»;

 -   з навчання англійської мови;

 

Встановлено розмір оплати за додаткові освітні послуги з 01.09.2017. по 31.05.2018 року -  5,00 гривень (5,00*22дні = 110,00 грн. на місяць). Оплату батьки вносять з 1 по 10 число поточного місяця у банк.

З  02.10.2017 року по 31.05.2018 року в дошкільному закладі організовано роботу  гуртків: хореографії, шахів, таекван-до, англійської мови, образотворчого мистецтва та вокального співу.  Вартість занять у гуртках складає від 60 грн до 80 грн на місяць.


 

Назва гуртка

Напрям роботи

Мета

Керівник

Кіль-кість дітей

Дні занять

Години занять

«Домісолька»

Вокальний спів

Розвивати музично- вокальні здібності дітей з урахуванням їх музичних інтересів та можливостей, співочий голос відповідно до їх діапазону; формувати основні співочі вміння

Козак І.П.

12

Понеділок

 П’ятниця

15.30-16.00

«Дзвіноч-кові перлинки»

Хореографія

Сприяти індивідуальному становленню особистості дитини під впливом цінностей хореографічного мистецтва, формувати елементарні основи хореографічної культури

Шквар-ська Т.М.

22

30

Вівторок

Четвер

16.00-17.00

 

«Кольорові долоньки»

Образотвор-че мистецтво

Розвивати образотворчі здібності, формувати технічні навички роботи з різними художніми матеріалами

Білополь-ська  М.Я.

13

Середа П’ятниця

15.30-16.00

«Пізнайко»

Англійська мова

Розвивати сприйняття англійської мови, аудіювання

Шершун Т.О.

10

Понеділок

Середа

 

 

 

11.00-11.30

 

 

 

«Чемпіон»

Taekwon-do

Розвивати силу і витривалістьі, вчити елементарних прийомів східного єдиноборства

Півторак А. А.

15

Вівторок, четвер

11.00-11.30

«Ферзь»

Шахи

Формувати вміння планувати власні дії, будувати тактику та стратегію своїх дій, тренувати уміння взаємодіяти з партнером, розвивати логічне мислення

Дубовий А.В.

12

Понеділок, четвер

10.30-11.00

«Грація»

Художня гімнастика

Популяризація художньої гімнастики серед дошкільнят, Розвиток почуття такту і ритму, вміння гарно рухатись під музику та виконувати акробатичні елементи

Сінькевич І.Д.

10

Вівторок, четвер

10.30-11.00